آموزش طراحي منظره با رنگ روغن

آموزش طراحي منظره با رنگ روغن
خرید
39,000 ریال


آموزش طراحي منظره با رنگ روغن


 

 

آموزش خط نستعليق توسط مجتبي شريفي استاد انجمن خوشنويسان اصفهان

 ارسال و توزیع توسط شرکت پست 
 تحویل درب منزل و دریافت وجه توسط مامور پست

 

آموزش طراحي منظره با رنگ روغن


مجموعه اي مفيد و مهيج كه اينگونه شروع مي شود:

به نرم افزار نقاشي منظره خوش آمديد. وسايل نقاشي تان را آماده كنيد و با من همراه شويد، ميخواهيم به فضاي آذاد برويم، به مكاني كه دماي آن 29 درجه سانتيگراد است ...

در اين نرم افزار آموزشي با ريچارد اشميد همراه ميشويم و به مكاني سرد ميرويم و مكاني را براي نقاشي انتخاب ميكنيم در اينجا سعي ميكنيم شما را با تمامي وسايل و ترفند هاي نقاشي منظره آشنا سازيم . ما سعي داريم شما را با انواع قلم مو، كاردك و چاقو ها، رنگ ها، سه پايه هاي نقاشي، بوم نقاشي، و غيره آشنا سازيم.

سپس به بررسي و بحثي مفصل درباره نورپردازي در نقاشي از منظره مي پردازيم و پس از آن به پرسپكتيو منظره، شناخت نقاط كانوني منظره و غيره پرداخته و در همين مسير نكات فراواني را فرا خواهيد گرفت ...

بخش اول اين گونه شروع مي شود: يك صبح بسيار عالي كه در آن هنگام نقاشي كردن بيرون از خانه از محيط طبيعي و طبيعت انجام گيرد.

بخش دوم در استوديوي ريچارد دنبال ميگردد كه تحليل هاي تكنيكي و ظريفي از كار نقاشي صبح ريچارد مي باشد.

ولي خيل سريع تبديل به يك گردش مهيج ميگردد كه در آن به توضيح وسايل نقاشي مثل چاقوي نقاشي يا پالت رنگ و شناخت انواع رنگ ها و شستشو دهنده ها پرداخته مي شود. در اين بخش ويژگي هاي بخصوصي از دنياي نقاشي شرح داده مي شود.

 

خرید پستی آموزش طراحي از طبيعت و منظره

   مجموعه آموزش طراحي منظره با رنگ روغن را در يك دي وي دي 100% اورجينال از فروشگاه اينترنتي هنر ايراني به قيمت 3900 تومان تهيه كنيد.


تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
تبليغاتX