خريد مجموعه گردو 15

خريد مجموعه گردو 15
خرید
450,000 ریال

 

گردو

 

حرکت به سوی دی وی دی ناین:

روز به روز بر حجم نرم‌افزارها افزوده می‌شود، نرم افزارهای جدید و تخصصی علاوه بر امکانات بسیار زیادتری که نسبت به نسخه‌های قبلی خود دارند، در عین حال فضای بیشتری را طلب می‌کنند، درخواست کاربران نیز برای قرار دادن نرم افزارهای کاربردی و تخصصی، ناگزیر ما را مجبور می‌کند تعداد نرم افزارها را افزایش دهیم که باعث بیشتر و حجیم‌تر شدن مجموعه می‌گردد. این شیوه باعث خواهد شد، تعداد دیسکهای مجموعه در هر نسخه از نظر تعداد افزایش یابد که خود مشکلات زیادی چه از نظر تولید و چه از نظر کاربران ایجاد خواهد نمود.
مشکلاتی همانند حمل و نقل سخت‌تر برای کاربر، پخش شدن نرم افزارها در دیسکهای متفاوت و پرشمار، نیاز به تقسیم نرم افزارهایی که بیشتر از یک دی وی دی معمولی حجم دارند (همانند Matlab به طوریکه که کاربر باید در حین نصب برنامه‌ دیسک را تعویض نماید)، کیفیت پایینتر دی وی دی های معمولی (در تولید دی وی دی های معمولی از آلومینیوم بجای نقره در بخشی از پروسه تولید استفاده میگردد) و بسیاری از این نوع مسایل ما را برآن داشت تا با در نظر گرفتن نیازهای کاربران و یا صرف هزینه‌ای بیشتر به دنبال راه جایگزینی برای این مساله باشیم.
بهترین راه ممکن، استفاده از دی وی دی های ناین بود چون علاوه بر اینکه ظرفیت دو برابری نسبت به دی وی دی های معمولی داشتند، به علت نوع دستگاههای مورد استفاده در تولید آنها و مواد مصرفی استفاده شده در پروسه تولید، دارای ماندگاری و کیفیتی بسیار بالاتر دیسکهای معمولی می باشند.
در کنار همه این حسنها، نکته مهم و کلیدی سازگاری این نوع دی وی دی با تمام دی وی دی رامها است به طوریکه از این نظر نیز کاربر با مشکلی مواجه نخواهد شد.
همه این موارد گردو را بر آن داشت مجموعه جدید را که معادل ۳۴ عدد دی وی دی معمولی بود را برروی ۱۷ عدد دی وی دی ناین عرضه کند. در این میان طبق قراردادی که با نماینده شرکتSingulus  آلمان بسته شد، مسئولیت تولید مجموعه جدید با بالاترین کیفیت ممکن، با بهترین مواد اولیه موجود و با استفاده از جدیدترین خطهای تولیدی این شرکت بر عهده آنها قرار گرفت تا در نهایت کاربران بتوانند مجموعه گردو را با بالاترین کیفیت ممکن برروی DVD-9 تجربه نمایند.
 

گردو برروی دی وی دی ناین

گردو برروی دی وی دی ناین

شیکترین و مبتکرانه‌ترین بسته بندی نرم‌افزار در ایران:

در کنار تغییر نوع DVDها، نوع و بسته بندی مجموعه گردو هم تغییر کرد.این نوع بسته بندی که برای اولین بار در صنعت نرم افزار ایران استفاده می‌شود، یکی از شکیل‌ترین و زیباترین بسته‌بندیهای موجود است که نه تنها در در صنعت نرم افزار که حتی در محصولاتی که به نوع و زیبایی بسته بندی هم اهمیت وافری می‌دهند، کم نظیر است.

استفاده از بسته‌بندی MDF با پوشش داخلی جیر برای اولین بار در بسته بندی مجموعه های نرم‌افزاری، چاپ در بهترین چاپخانه‌ با ناظرین حرفه‌ای چاپ، استفاده از بهترین نوع مواد اولیه در کنار ایده و ابتکارات زیادی که برای این نوع بسته بندی بکار گرفته شده است تا در کنار شکیل بودن، برای کاربران نیز بسیار کاربردی باشد.عملا این نوع بسته‌بندی، مجموعه نرم‌افزاری گردو را به فخر صنعت نرم‌افزار تبدیل کرده است به طوریکه بسیاری از همکاران و رقبا هم به این نکته اذعان دارند.

بسته بندی جدید و نفیس گردو 15

بسته بندی جدید گردو 15

 

سورپرایز ویژه گردو:

تنها مجموعه نرم‌افزاری شامل جدیدترین محصول شرکت ادوبی Adobe Creative Cloud :

گردو همواره ادعا می‌کند به‌روزترین مجموعه نرم‌افزاری ایران است و این ادعا را همیشه می‌توانید در مقایسه لیست نرم‌افزارهای ما و دیگران بیازمایید.در گردوی پانزدهم نیز نسخه جدید و نهایی محصولات شرکت ادوبی یعنی Adobe Creative Cloud که Adobe CC هم نامیده می شود، قرار گرفته است.تمام نرم افزارهای این مجموعه در یک عدد دی وی دی ناین به همراه فعالساز دائمی و بدون مشکل قرار دارند.این مجموعه شامل نرم افزارهای زیر است:

Adobe AfterEffects CC 64bit
Adobe Audition CC 64bit
Adobe DreamWeaver CC
Adobe Flash CC 64bit
Adobe Illustrator CC
Adobe InDesign CC
Adobe Lightroom 5.0
Adobe Photoshop CC
Adobe Premiere CC 64bit
Adobe SpeedGrade CC 64bit

قابل ذکر است ادوبی بعضی محصولات خود همانند Premiere و AfterEffects را از نسخه CS5 تنها به صورت ۶۴بیتی تولید میکند و از این نسخه محصولات دیگری همیانند Audition و Flash نیز تنها به صورت ۶۴بیتی عرضه خواهند شد.

ادوبی کریتیو کلود در گردوی پانزدهم

ادوبی کریتیو کلود در گردوی پانزدهم

اتوران با ظاهری جدید و هسته ای پایدارتر :

یکی از درخواستهای کاربران در طول چند مدت اخیر ایجاد تغییراتی در اتوران گردو بود.در مجموعه جدید، علاوه بر تغییراتی که در هسته اتوران پیدی آمد و موجب پایداری بیشتر و رفع ایرادات گذشته گردید، ظاهر اتوران نیز تغییر نمود تا علاوه بر زیبایی بیشتر، تنوعی در ظاهر آن ایجاد گردد. همانند همیشه اتوران گردو بسیار سبک، سریع و کاربرپسند است.برای نصب و استفاده از آن هم نیازی به نصب هیچگونه برنامه اضافه‌ای همانند دات نت و یا فلش ندارید.

Gerdoo New Autorun

اتوران جدید گردو

گردونامه پانزدهم: تمام رنگی:

گردونامه هم در این نسخه با تغییرات بسیار و چاپ تمام رنگی، شامل دهها صفحه مطلب و راهنما به همراه لیست کامل نرم افزارها با توضیحات فارسی در کنار پک به شما عرضه می شود.

گردونامه پانزدهم

گردونامه پانزدهم

جدیدترین مجموعه‌های آموزشی در گردو ۱۵:

در گردو ۱۵ نیز همانند نسخه‌های قبلی تعدادی از مجموعه‌های آموزشی مالتی‌مدیای گردو قرار داده شده است. این نسخه شامل  آموزش جامع ویندوز ۸ ، آموزش جامع ویندوز ۷ و آموزش مالتی‌مدیای نرم افزارهای کاربردی است.در بسته‌های آموزشی نرم افزارهای کاربردی می‌توانید شاهد آموزش پرکاربردترین نرم افزارهای کاریردی و سیستمی باشید.این آموزشها به صورت کامل و گام به گام، شما را برای کار با این نرم‌افزارها راهنمایی و آماده ‌می‌کند.نحوه کار با نرم افزارهایی همانند ACDSee، Adobe Acrobat Pro، Internet Download Manager و بسیاری از برنامه‌ها و نکات آموزشی را در این دی وی دی خواهید آموخت. آموزش جامع ویندوز ۸ نیز به صورت مالتی‌مدیا نیز در مجموعه گردو قرار داده شده است. نکته قابل توجه در مورد ویندوز۸ همانطوری که اشاره شد، تغییرات بسیار وسیع آن است به طوری که بسیاری از کاربران، حتی کاربران حرفه‌ای در برخورد اول با ویندوز۸ سردرگم شده و نیاز به صرف وقت زیادی برای بازآموزی قسمت‌های ثابت ویندوز خواهند داشت. شرکت گردو با قراردادن آموزش مالتی‌مدیای ویندوز۸ در این نسخه از مجموعه نرم‌افزاری گردو سعی نموده تا این مشکل را به طور کامل حل نماید. این آموزش مالتی‌مدیا براساس نسخه نهایی ویندوز۸ تهیه شده است و با آموزش تمام نکات و مفاهیم ویندوز۸ می‌کوشد تا هم کاربران مبتدی نکات بیشتری را بیاموزند و هم کاربران حرفه‌ای از سردرگمی و کشف امکانات جدید ویندوز۸ به صورت اتفاقی و با دردسرهای فراوان رهایی یابند.همچنین آموزش جامع ویندوز ۷ نیز برای کاربرانی که هنوز به این ویندوز وفادار مانده‌اند و مایلند نکات جدیدی از آن بیاموزند در داخل این مجموعه قرار گرفته است.۸

مجموعه آموزشی گردو

مجموعه آموزشی گردو

ویژگیهای گردوی پانزدهم:
گردوی پانزدهم همانند همیشه با صدها نرم‌افزار تست شده، با گارانتی و پشتیبانی گردو به شما عرضه می‌شود.تمام دی وی دی ها بوتیبل بوده و شامل به‌روزترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای بوت هستند. در این مجموعه نیز همانند نسخه‌های قبلی، تمام نرم‌افزارها به آخرین ورژن آپدیت شده و بسیاری از نرم‌افزارهای جدید نیز برای نخستین بار در داخل مجموعه قرار گرفته‌اند اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه به مهمترین ویژگیهای این نسخه اشاره کنیم می توان موارد زیر را شمرد:

•    به‌روزترین و کاملترین مجموعه نرم‌افزاری کشور ، کافیست ورژن برنامه ها را با سایر محصولات مشابه بازار مقایسه نمایید تا از به روز بودن این مجموعه اطمینان حاصل فرمائید.
•    تنها مجموعه نرم افزاری عرضه شده برروی با کیفیت‌ترین  DVD-9
•    آخرین نسخه نرم افزارها باقابلیت نصب برروی ویندوزهای ۳۲ و ۶۴بیتی و سازگاری کامل و صد در صد با ویندوزهای ۷ و ۸
•    شامل جدیدترین نسخه محصولات ادوبی Adobe CC به همراه فعالساز دائمی
•    شامل سه مجموعه آموزشی مالتی مدیا، آموزش جامع ویندوز ۸، آموزش جامع ویندوز ۷، آموزش بیش از ۳۰ برنامه کاربردی
•    آنتی‌ویروس و فایروال ESET Smart Security/Antivirus 6.0 با سریال اختصاصی آپدیت از سرورهای گردو با پشتیبانی دائمی
•    نداشتن قفل و عدم آسیب به DVD-ROM با امکان کپی بی دردسر تمامی نرم افزار ها بر روی هارد ، فلش و …
•    برنامه Autorun بسیار پیشرفته با رابط کاربری آسان و با امکان نصب بسیار راحت برنامه Autorun بر روی تمامی ویندوزها بدون نیاز به برنامه های پیش نیاز. با قابلیت جستجو در لیست تمام دی وی دی ها
•    دهها صفحه مطلب و مقاله آموزشی در گردونامه الکترونیکی شامل آموزش پارتیشن‌بندی و نصب تمام ویندوزها، ترفندهای ویندوز ۷ و آموزش دهها نرم‌افزار به صورت گام به گام و تصویری
•    نسخه نهایی و اکتیو شده ویندوزها شامل تمامی نسخه‌های ویندوز ۸، تمامی نسخه‌های ویندوز ۷ سرویس پک ۱ از Starter تا Ultimate شامل هر دو نسخه ۳۲ و ۶۴بیتی، ویندوز سرور 2012 نسخه  DataCenter، ویندوز سرور 2008R2 SP1 شامل تمامی نسخه‌ها، ویندوز XP با سرویس‌پک ۳ به همراه آخرین درایورهای SATA ، ویندوز سرور 2003 Enterprise تماما به صورت اکتیو شده
•    تنها مجموعه نرم‌افزاری شامل نسخه کامل آفیس 2013، Project 2013  و Visio 2013 به همراه فعالساز در هر دو ساختار ۳۲ و ۶۴بیتی.علاوه بر آن آفیس ۲۰۱۰ با سرویس پک ۱ نیز در مجموعه به همراه آخرین آپدیتها وجود دارد.
•    مجموعه‌ای از مفیدترین دیسک بوت های موجود به منظور پارتیشن‌بندی، فرمت و ساخت درایوها، ریکاور کردن سیستم و بازیابی اطلاعات پاک شده در حالت بوت، تهیه پشتیبان و برگرداندن ویندوز در حالت بوت
•     دیسک بوت آنتی‌ویروسهای NOD32 و Kaspersky به منظور اسکن و پاک کردن سیستم از ویروسها در حالت بوت و بدون نیاز به نصب آنتی‌ویروس با قابلیت آپدیت
•    آخرین نسخه آنتی‌ویروسها و فایروالها همانند ESET Smart Security/Nod32 Antivirus 6.0, Kaspersky Antivirus/InternetSecurity/Pure 2013 و ….
•    کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای ریاضی و آمار همانند SPSS 21.0, Matlab 2013a, MathCAD 17.0, Mathematica 9.0, Minitab 16.2.4, MathType 6.9, Maple 17 و …
•    کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای معماری و عمران شامل AutoCAD 2014, ArchiCAD 17.0, Chief Architect X5 ,  و به همراه سری کامل محصولات CSI شامل SAP, Safe, Etabs, Perfume-3D, Column, Bridge به همراه لایسنس اختصاصی برای هرکدام
•    کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای مهندسی برق شامل Multisim 12, Altium Designer 2013, Proteus 8 و …
•   تنها مجموعه نرم‌افزاری شامل نسخه کامل نرم‌افزار Revit 2014 به همراه Contentها و کتابخانه‌های Metric که هر سه نسخه Revit Architecture, Revit Structure و Revit MEP را دربر میگیرد.
•    تنها مجموعه نرم‌افزاری که در آن نسخه نهایی مجموعه Visual Studio 2012 Ultimate و SQL Server 2012 SP1 وجود دارد.
•    کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای ساخت انیمیشن همانند  Rhinoceros 5.2، Maya 2014 ، 3ds Max 2014 به همراه سایر محصولات ۲۰۱۴ شرکت اتودسک شامل تمامی نسخه های AutoCAD و Revit هردو نگارش ۳۲ و ۶۴بیتی
•    جدیدترین نسخه نرم‌افزارهای شرکت Corel شاملCorelDraw Graphics Suite 16, Corel VideoStudio 16 Corel AfterShot 1. 1, Corel DVD Movie Factory 7.0, Corel Painter 12.2SP1, Corel WebSite Creator X6 با پشتیبانی کامل از زبان فارسی و تایپ فارسی بدون نیاز به هرگونه فارسی نویس در برنامه CorelDraw 16
•    جدیدترین و آخرین نسخه نرم‌افزار Driver Pack Solution 13.0R363  برای آپدیت درایورهای سخت‌افزاری به صورت آفلاین با قابلیت تشخیص خودکار و نصب درایور سازگار به همراه آخرین درایورهای کارتهای گرافیکی و صدای کامپیوترهای دسکتاپ و نوتبوکها
•    کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای ساخت، ویرایش و تدوین فیلم همانند Corel Video Studio 16, EDIUS 6.08, Sony Vegas 12.0,   Pinnacle 16.0 , Blufftitler DX9 10.0,  و دهها برنامه دیگر
•    کاملترین مجموعه نرم‌افزارهای میکس و ویرایش صدا و ساخت موسیقی و آهنگ همانند, Finale 2012c, Audition CC, FL Studio 11.0.2, Guitar Pro 6.1.4, Sony ACID Music Studio 9.0, Reaper 4.0, Sony SoundForge 10e،  Magix Samplitude 2013 و …

اما چرا گردو:
یکی از سوالاتی که بسیاری از کاربران از ما می پرسند این است که چرا گردو و مزیتهای گردو نسبت به سایر محصولات و مجموعه های مشابه چیست:

به‌روزترین مجموعه به همراه نرم‌افزارهای جدید در هر نسخه:

گردو را می‌توان بی‌اغراق به‌روزترین مجموعه نرم‌افزار نامید.در زمان عرضه تمام نرم‌افزارها آخرین نسخه و با آخرین آپدیتها هستند.ما در هر نسخه از مجموعه گردو، ضمن اینکه تمام نرم‌افزارها را به آخرین نسخه آپدیت می کنیم، نرم افزارهای جدید بسیاری نیز به مجموعه اضافه می‌کنیم. انتخاب این نرم‌افزارها نیز به سادگی صورت نمی‌گیرد بلکه با دقت، از بین بهترین و پرطرفدارترین نرم‌افزارها انتخاب شده و بارها کارآیی آن از سوی تیم گردو تست می‌شود تا با تایید عملکرد آن، در داخل مجموعه گردو قرار گیرد.معمولا نرم‌افزارهایی انتخاب می‌شود که در عین سادگی واجد امکانات حرفه‌ای باشند و کاربران در کار با آنها راحت باشند.برای صحت گفتار ما کافیست لیست نرم‌افزارهای ما را با شرکتهای مشابه مقایسه نمایید.شرکتهایی که ادعا می‌کنند نرم‌افزارها را براساس نیاز کاربر انتخاب می‌کنند ولی در داخل مجموعه نرم‌افزارهای مهمی را فراموش می‌کنند و مجموعه خود را با نرم‌افزارهای حجیمی که برای اکثریت کاربران مفید نیست پر می‌نمایند.

تناسب در تعداد و انتخاب نرم افزار :

بسیاری از مجموعه‌های موجود در بازار با اینکه دارای تعداد دیسکهای زیادی هستند ولی متاسفانه با قراردادن نرم‌افزارهای تکراری و یا حتی قراردادن نرم افزارهای حجیم و تخصصی که عملا کاربرد چندانی برای اکثریت افراد ندارند، تنها به دنبال پر کردن فضای دیسکها هستند و دیگر به این مساله نمی‌اندیشند که آیا این نرم‌افزارها برای کاربر مفید است و یا خیر.شاهد مثال این مساله مجموعه‌هایی هستند که در عین اینکه از نظر تعداد دیسک با ما برابرند ولی نرم افزارهای بسیار کمتری دارند و این مساله حتی باعث شده است که بسیاری از نرم‌افزارهای کاربردی و مفید مانند Edius و یا Maya در این مجموعه‌ها قرار نگیرد. گردو همیشه سعی می کند در مجموعه‌های نرم‌افزاری تعادل منطقی برقرار کند و در عین حال که نرم‌افزارهای مفید و عمومی بسیاری در مجموعه قرار می‌دهد، از قرار دادن نرم افزارهای تخصصی نیز غافل نشود.در مجموعه گردو، نرم‌افزارها متناسب انتخاب می شوند و تمام نیازهای تخصصی و عمومی کاربران را پوشش می‌دهد.

اتوران گردو بدون نیاز به پیش نیاز نرم‌افزاری:

اتورانی که در داخل مجموعه گردو قرار می گیرد دارای توضیحات و راهنمای نصب کاملا فارسی است که در عین حال که کاربران را گام به گام در طی مراحل نصب راهنمایی می‌کند در مورد هر نرم‌افزار نیز توضیحات زیادی به زبان فارسی داده است تا شما بتوانید قبل از نصب هربرنامه با ویژگیها و خصوصیات آن آشنا شوید.با اتوران هر دی وی دی می توانید نرم‌افزارهای موجود در دی وی دی های دیگر را نیز ببینید، زمانی که در داخل اتوران جستجو می‌کنید درواقع محتویات تمام دی وی دی ها را جستجو می‌کند به شما می‌گوید نرم‌افزار در کدام دی وی دی است بنابراین نیازی نیست تا شما برای پیدا کردن نرم‌افزارها دی وی دی ها را تعویض کنید و در هر کدام به طور جداگانه جستجو نمایید.اما مهمترین حسن اتوران گردو، قابلیت اجرای آن برروی هر سیستم عاملی از XP تا ۷ بدون هرگونه پیشنیازی است.برای اجرای بسیاری از اتورانهای مجموعه‌های دیگر باید نرم‌افزارهایی همانند   Net Framework 4.0 نصب کنید که امکان نصب آن برروی بعضی سیستمها همانند سیستمهای داخل شبکه و یا سیستمهای قدیمی‌تر همانند XP SP2 نیست و یا حتی برروی سیستمهای جدید هم ممکن است بنا به دلایلی همانند مشکلات ویندوز نصب نشود.به عنوان مثال اگر سیستم شما ویروسی باشد و یا دچار مشکلات رجیستری باشد و نتوانید Net Framework را  نصب کنید در نتیجه قادر نخواهید بود اصولا اتوران آن مجموعه را ببینید و درنتیجه قادر به نصب هیچ برنامه دیگری از روی دی وی دی ها هم نخواهید بود.اما اتوران گردو بدون نیاز به هرگونه پیشنیاز، هیچ کدام از این مشکلات را نخواهد داشت.

بدون قفل و آسیب رساندن به دی وی دی رام:

متاسفانه بعضی از تولیدکنندگان با قراردادن قفلهای حجمی برروی دی وی دی های خود، امکان استفاده و نقل و انتقال نرم‌افزارها را از کاربران می‌گیرند در عین حال که این نوع قفلها که هم به صورت حجمی و هم با قرار دادن بدسکتور در سطح دی وی دی(به صورت خطهای قابل مشاهده در سطح دیسک) باعث آسیبهای شدید به لنز دی وی دی رام می‌شود.مجموعه گردو دارای قفل نیست و کاربران در صورت نیاز می توانند نرم‌افزارها را کپی و در جاهای دیگر استفاده نمایند.
نصب خودکار برنامه‌ها: پاره‌ای از نرم‌افزارها برای نصب کامل و اکتیو شدن نیاز به فایلهایی دارند که باید با نسخه اصلی جایگزین شوند.با شیوه جدیدی که در مجموعه‌های گردو پیاده سازی شده است بسیاری از کرکها به صورت خودکار نصب می شوند.تنها کافیست برنامه را نصب کنید و سپس دکمه Keygen را برروی اتوران بزنید تا بدون هرگونه مشکلی کرکها نصب شوند و برنامه اکتیو شود و شما از نسخه کامل برنامه لذت ببرید.برخلاف سایر مجموعه‌ها اینکار بدون هرگونه دستکاری در سورس برنامه صورت می‌گیرد.دستکاری در سورس برنامه هرچند ممکن است باعث راحت تر شدن کار بشود ولی در کنار آن باگهای بسیاری نیز به برنامه اضافه می‌کند.

پشتیبانی فنی گردو:

گردو دارای یکی از قویترین تیم های پشتیبانی است که راهنمای شما در تمام مراحل نصب برنامه‌های مجموعه گردو خواهند بود. در عین حال که می توانید مشکلات و سوالات خود را در هر زمینه‌ای، چه سخت‌افزار و چه نرم‌افزار در انجمن گردو به آدرس forum.gerdoo.net مطرح نمایید تا با همفکری راه‌حل مشکل شما را بیابیم.

سایت گردو :

سایت گردو در آدرس gerdoo.net یکی از قویترین سایتهای نرم‌افزاری ایران است.بخشی از پشتیبانی گردو در این سایت انجام می شود.جدیدترین و آخرین کدهای فعالسازی برای آپدیت آنتی‌ویروسها و یا فایلهای آپدیت آفلاین برای اولین بار از طریق سایت گردو در اختیار کاربران قرار گرفت که بسیار هم مورد استقبال هم واقع شد و اکنون هم این راه همچنان ادامه دارد.

کارت طلایی گردو:

گردو برای ارج نهادن به کاربران وفادار خود، در داخل این مجموعه و مجموعه‌های بعدی کارت طلایی گردو را قرار می‌دهد.کاربرانی که سه نسخه متوالی از پک گردو را از هرجای تهیه نمایند، با ارائه این سه کارت در محل شرکت، پک چهارم را به رایگان دریافت خواهند کرد.به عنوان مثال شما باید کارت گردوهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ را به ما بدهید و در مقابل گردو ۱۵ را به رایگان دریافت نمایید.

Ali تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392 ساعت '9:20
سلام
کلامات کلیدی بیشتر بگذارید تا بتونین فروش بیشتری داشته باشین
ارسال نظر
تبليغاتX